Ahşap Duvar Paneli

Ahşap Duvar Panelleri , Fiberglass Eskitilmiş ağaç görünümünün en estetik hali olan Doğal eskitme görünümlü duvar panelleri, her tür mekan için ideal bir ürün olmasının yanında elegan bir tarzı temsil ediyor. Zamanın ruhunu yakalamak ve eski ile yeniyi bir arada kullanmak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturan bu ürün girintili çıkıntılı yapısı ile mekana hareket ve estetik katıyor.

Web sitemizde veya kataloğumuzda gördüğünüz renk tonlarında farklılık gösterebilir. Numune ürün sayesinde gerçek ortamdaki doku ve renk deneyiminizi yaşamanızı tavsiye ediyoruz.

Polyester, Fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan üretim yapılmıştır.

Fiberglas, ekolojik polyester, doğal taş tozu ve mukavemeti artıcı özel kimyasallar. Ürünlerimizin arka yüzeyindeki açık sarı ve net görünümden, kullanılan ekolojik polyesterin kalitesi görülmektedir.

Panel üretimimiz yerli olup, hammaddesi 1. sınıf ithal malzemelerdir. Firmamız Kent Stone , 2015 yılından bu yana panel ürünlerinin ithalatçısı ve Türkiye’de üreticisidir.

Dekoratif Duvar Panelleri Dokusunun dökülmemesi dış hava koşullarının oluşturduğu etkenlerden korunması su ve nemden etkilenmemesinden dolayı dış cephe kullanımı için uygundur. Ürünlerimiz su ve nemden etkilenmez. Islak bölgelerde suyun içerisinde bile kullanılabilmektedir.

Teknik detay bilgilerine göre  -20 ile +60 C derece arasında herhangi bir bozulma deforme ve şekil bozulması oluşmaz.

Dekoratif Duvar Paneli Montaj: Bütün ürünlerimizdeki montaj şekli vida yolu ile uygulanmaktadır. Vida ile duvara, tavana ve cepheye direkt olarak montaj uygulanmaktadır. Vida başları ve birleşim yerleri mastik macun ile doldurulmaktadır. Macun uygulanan alanlara rötuş boyaları uygulanarak montaj tamamlanır. Montaj aşamalarını, web sitemizde bulunan Kent Stone Montaj Videolarımızdan inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Panel Montajı İçin Uygulama yapılacak olan yüzeyin düz ve sağlam olması yeterli olacaktır. Kaba sıva üzeri dâhil her türlü yüzeye monte edilir. Profil karkas üzerine montajı da mümkündür.

Dekoratif Duvar Panelleri Spiral veya elmas testere ile kolayca kesilebilir. Köşe kısımları macun yardımı ile düzgün hale getirilir.

Dekoratif Duvar Panelleri Bazı ürün modellerimiz belirli çaplardaki oval kolonlara, ve alanlara kaplama yapmak mümkündür.

Dekoratif Duvar Panellerininbirbirine ek yapılan yerleri polyester mastik macun ile kapatılır. Mastik macun uygulanan kısımlara, modele ait desen ve derz boyaları uygulanarak desen devamlılığını sağlayan bir görünüm elde edilir.

Dekoratif Duvar Panelleri daha sonra boyama işlemi yapılabilir. Tüm ürünlerimiz katalog çalışmalarımızda ve internet sitemizde gördüğünüz gibi doğal doku ve doğal renklerdedir. İsteğe bağlı olarak, montaj sonrasında, su bazlı yada akrilik boyalar kullanılarak komple yüzey boyanabilir. Ürünlerimiz boyandığında doku kaybına uğramamaktadır. Hiçbir bakım gerektirmez. Oluşan kir ve tozları temizlerken silinebilir yıkanabilir.

Neden Dekoratif Panel: Dekoratif panel sektöründe Kent Stone Panel’i tercih ettiğiniz takdirde, elde edilen hizmet sadece Dekoratif Duvar panel, tuğla veya beton panel modelleri değildir. Tasarım ve yeniliğe uygun özel bir tavrı da seçmiş olursunuz. Çünkü Sena Stone panel ürünleri diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilmektedir. Fiberglas malzeme kalitesi ve mukavemeti diğerlerine kıyasla en üst seviyededir. Sena Stone firmamızın Showroom ‘unu ziyaret ederek numune ürünleri ve ürün detaylarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

ÜRÜNLER İSTANBUL İÇİ NAKLİYE FİRMASI İSTANBUL DIŞI AMBAR İLE KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERİLİR